Novinky roku 2019

25.11.2019
Po dlouhé době přináším novinky z naší chovatelské stanice. Koťátka z vrhů S, T a U vyrostla, dostala potřebná očkování a tabletky na odčervení, naučila se vše, co musí umět, aby mohla odejít do nových domovu. Koťátka od Emily už jsou všechna v nových rodinách, děkuji za krásné fotky, které posíláte a hlavně za to, jak s láskou pečujete a naše plyšáčky.
T - čková a U - čková koťátka ještě čeká druhé očkování. Noví majitelé se jich už nemůžou dočkat a nás to velmi těší.
Kočička Uma a kocourek Univerce jsou ještě volní

19.09.2019
Chloe se bohužel tentokrát rozhodla, že se o své děti starat nebude, přibrala si je Debbie a s láskou o ně všechna pečuje.

První zářijové dny se narodila koťátka Debbie i Chloe.

Koťátka od Emily jsou nádherní plyšoví medvídci. Jsou kompletně odčerveni, čeká je první očkování. Více info v sekci koťátka vrh S.

10.08.2019
28.7. se podruhé stala maminkou Emily. Má čtyři koťátka, dva kocourky a dvě kočičky.

Na začátku září čeká koťátka i Debbie.

22.05.2019
13.4. se podruhé stala maminkou Chloe. Narodili se jí dva kocourci a jedna kočička. Více informací najdete v sekci Koťátka - vrh R

22.05.2019
Q-čková koťátka postupně odchází do nových domovů. Přejeme jim krásný, spokojený život a jejich majitelům spoustu radosti z nového člena rodiny.

18.03.2019
O víkendu jsme se zúčastnili výstavy ve slovenské Stupavě, Emily i Skylar se líbili návštěvníkům i posuzovateli, získali oba krásný posudek a první CAC. V kleci Emily dělala, že tam není....
Na začátku května se oba ukáží na mezinárodní výstavě v Brně v hotelu Voroněž.

Q - čková koťátka rostou jako z vody, jsou nádherná, poprvé odčervena a všechna již zadaná. Máme z nich obrovskou radost.

04.03.2019
21.2.se naše mramorovaná Debbie stala opět maminkou. Má šest krásných koťátek, dvě tečkovaná po tatínkovi Carissimovi a čtyři mramorovaná. Hezky nám rostou, pomalinku otvírají očka a začínají koukat na svět. Více informací najdete v sekci Koťátka Vrh Q.

V radostném očekávání je i bicolorka Chloe, pokud všechno dobře dopadne, narodí se koťátka začátkem dubna, moc se na ně těšíme.

ROK 2018

© 2013 Wild Victoria - Andrea Náležinská | chovatelská stanice britských koček